І в день ясний, і, навіть, у негоду юннатам всім про Землю треба дбати

Date: 18 березня 2018 о 23:46
416 views

Ніякі примхи погоди: ні дощ, ні заметіль не завадили юннатам Донеччини взяти участь у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Земля – наш спільний дім», що проходив 17-18 березня в Краматорську та Волновасі.

Кожен рік конкурс проводиться за певною темою, наприклад в 2017 році це – «Збереження ландшафтів». Цього року тема колективів екологічної просвіти «Раціональне природокористування». Конкурс проводиться щорічно з метою підвищення рівня еколого-просвітницької та природоохоронної діяльності учнівських колективів екологічної просвіти загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів.

21 творчий колектив з міст Маріуполь, Волноваха, Вугледару, Краматорська, Добропілля, Білозерська, Мирнограду, Лиману, Соледару, Часів Яру, Волноваського, Велико-Новосілківського, Костянтинівського, Олександрівського, Покровського районів у поетично-музикально-танцювальній формі висвітлювали проблеми раціонального природокористування. Кожна команда показувала свій внесок у виправлення помилок бездумного користування природними ресурсами людиною в минулі роки. Наша країна багата на природні ресурси. Це – унікальні чорноземи і сприятливий клімат, мінеральна сировина і величні ліси. Річки, озера, болота. Як все зберегти? Як не нашкодити? Як правильно хазяйнувати? На ці питання шукали відповіді учасники конкурсу.

Переможцем конкурсу в північній зоні області став колектив «Зелений слід» Іванопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. Костянтинівської районної ради (керівник – Веретельник Людмила Миколаївна).

В південній частині області перемогла команда «Друге дихання» Великоновосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 (керівник – Загорулько Валентина Яківна).

Всі учасники конкурсу отримали грамоти Донецького обласного еколого-натуралістичного центру та пам’ятні подарунки від РЛП «Клебан-Бик» та РЛП «Краматорський», а керівники колективів – подяки.

ФОТО 1-го дня

ФОТО 2-го дня

Comments:
Only authorized users can leave comments.