Обласний фестиваль "Природничий калейдоскоп"

Date: 23 квітня 2018 о 18:47, Refreshed 23 квітня 2018 о 18:50
1,121 view

20-22 квітня Донецький обласний еколого-натуралістичний центр зібрав у Святогірську всіх найактивніших, найталановитіших дітей області, які протягом року займалися природоохоронною та просвітницькою діяльністю в екологічній сфері для підведення підсумків та стимулювання подальшої ефективної роботи. Це діти та їх керівники з Маріуполя, Краматорська, Волновахи, Дружківки, Добропілля, Лиману, Костянтинівки, Мирнограду, Мангушського, Великоновосілківського, Волноваського, Мар’їнського, Добропільського, Покровського, Костянтинівського районів Донецької області.
Обласний фестиваль юних екологів та натуралістів «Природничий калейдоскоп» проводився вдруге.
«2018 рік – рік Всеукраїнського натуралістичного руху», 100-річчя позашкільної освіти в Україні, День Землі, День довкілля… Все це знайшло відображення у програмі «Природничого калейдоскопу» і надало можливість його учасникам відчути себе господарями рідної землі.
Щорічно Донецький обласний еколого-натуралістичний центр проводить плідну роботу з організації та проведення 36 обласних (регіональних) заходів: конкурсів, зльотів, науково-практичних конференцій, акцій, виставок та вікторин, кількість яких постійно збільшується. Тільки у 2017 році у них взяли участь 35 275 учнів з міст та районів Донецької області, а 1 752 стали переможцями та призерами.
Програма фестивалю була різноманітною і насиченою: це і закладання квітника на честь 100-річчя позашкільної освіти, і майстер-класи з виготовлення макету Землі до Дня довкілля, і вікторини до Дня Землі, і вечірній еколого-ботанічний квест, і, звичайно ж, урочисте нагородження активістів області грамотами та пам’ятними подарунками, екскурсія національним парком «Святі гори», ділова гра «Екологічний парламент», еко-дискотеки, установчі збори зі створення регіонального відділення Всеукраїнської спілки «Дитячий екологічний парламент», заключна лінійка.

Comments:
Only authorized users can leave comments.